KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7451185
nr 745 1185
Monogramssignerad CAR, Landskap med figurer, ramens innermått: 39x52
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 5 mars 2012
kl 18:17:16
500 kr
550 kr
1.000 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.200 kr